site design templates

Školení

Školení referentů
Nejsou řidiči z povolání a k výkonu své funkce či profese používají motorové vozidlo pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče. Povinnost zúčastnit se pravidelně školení vyplývá ze zákona č. 65/1954 Sb. (Zákoník práce). Školení řidičů je velice jednoduché, ale také praktické. Jedná se o nejrůznější semináře, které dokonale proškolí již zaběhlé řidiče. Naučí je novým technikám, profesionální řidiči vytknout nedostatky v jejich samotné jízdě, ale také poradí a sdělí cenné zkušenosti.

Školení řidičů je v dnešní době na místě a tuto službu využívá čím dál více lidí, tedy řidičů. Výcvik se prování na vozidle Škoda Octávia 1.9 TDi. Pro motorky se na školení používají Yamaha XVS 125, Yamaha 750 a Virago. Samotné školení probíhá za dozoru kvalifikovaných lidí, kteří se v této branži pohybují již několik let.

Pravidelné školení
Zdokonalování odborné způsobilosti řidičů v rozsahu 7 hodin ročně je povinna se zúčastnit osoba, která řídí motorové vozidlo, k jehož řízení opravňuje řidičské oprávnění skupiny C, C+E, D A D+E nebo podskupiny C1, C1+E, D1 A D1+E nebo řidičské oprávnění uznávané jako rovnocenné. Tuto možnost využívá mnoho lidí, kteří se jednak chtějí něčemu přiučit, ale také chtějí nasbírat nové zkušenosti v oblasti řízení osobního automobilu.

Školení je v režii zkušených řidičů, kteří sdělují jednak zajímavé informace a novinky, které se za dané období v automobilistice uskutečnily, ale také s lidmi mluví o běžných věcech, které se odehrávají na pozemních komunikacích. Sdělují své zkušenosti a názory na danou věc. Uznejte sami, že 7 hodin ročně je zanedbatelný čas, který se dá využít pro pravidelné školení. Školení probíhá jak pro osobní automobily, tak i pro motorová vozidla a nákladní automobily. 

Mobirise
Adresa

Svárov 922
755 01 Vsetín

Kontakt

Vlastimil Polách
Telefon: +420 603 204 648
E-mail: polachvlastimil@seznam.cz
IČO: 15465608
DIČ: 5508071745

Užitečné odkazy

eTesty
MěÚ Vsetín

Formuláře ke stažení
Žádost o řidičské oprávnění
Posudek o zdravotní způsobilosti
Žádost o řidičské oprávnění musí být vytištěna oboustranně a spolu s Posudkem o zdravotní způsobilosti potvrzena od praktického lékaře.